Kempingas
Medaus slėnis - tai puiki vieta praleisti laiką, apsistoti.

Informacija
Įranga ir paslaugos
Pramogos
Namelis
Slėnyje taip pat yra ir namelis kuriame - visi patogumai: elektra, televizorius, tualetas, dušas, virtuvė ir kt. Lovos kaina: 10—20 €. Turime 4 kambarius, 8 lovas ir sauną.
Rezervaciją galite atlikti ir adresu booking.com
Kur mus rasti
Medaus slėnis yra Šilinėje, Jurbarko rajone.
GPS koordinatės: N 55.09183º / E 22.96335º

Lankytinos vietos netoli slėnio
Šilinės smuklė

XVIII a. vid. statinys, liaudies architektūros paminklas. Šiuo metu Šilinės smuklėje įsikūrusi Panemunių regioninio parko direkcija, taip pat įkurta ekspozicija, supažindinanti su žvejybos Nemune ypatumais, bei gamtos mokykla. Ekspozicija paremta senų panemunių gyventojų teiginiu, jog Nemunas maitina, šildo ir rengia. „Maitina“ – nuo seno Nemuno upėje buvo gaudoma žuvis, kuri maitino panemunės žmones, išsiliejęs Nemunas patręšdavo lankas, kuriose užaugdavo vešli žolė ir gausus derlius. „Šildo“ – Nemunas per pavasarinį ledonešį į krantus atplukdydavo įvairių medžių, kuriuos gyventojai valtimis parsigabendavo prie namų, išdžiovindavo ir per žiemą kūrendavo. „Rengia“ – Nemune buvo gaudomi įvairūs švelniakailiai gyvūnai, kuriuos pardavę gyventojai gaudavo pinigų drabužiams įsigyti. Šalia Šilinės smuklės auga graži ąžuolų giraitė (ąžuolynė).
Skirsnemune.lt informacija, G. Kulikausko nuotrauka
Panemunės pilis

Panemunės pilis pastatyta ant Nemuno dešiniojo kranto aukštumos kyšulio, šalia Kauno - Jurbarko plento. Pilies pavadinimas kelis kartus keitėsi. Pirminį pavadinimą ji gavo nuo Panemunės dvaro, kurio žemėje buvo pastatyta. Kai jos savininkai tapo Gelgaudai, vadinta Gelgaudų pilimi. Po 1831 m. sukilimo įsigalėjo Zamkaus vardas. XX a. pr. netoliese įsikūrė kaimas, kurį vienuoliai saleziečiai pavadino Vytėnais; pagal tai ir pilį tuo vardu imta vadinti. Dabar ji vėl vadinama Panemunės pilimi.
Skirsnemune.lt informacija, panemunespilis.lt nuotrauka
Raudonės pilis

Tai didžiulis raudonų plytų dvaras, kadaise priklausęs pačiam Žygimantui Augustui. Dabartinę išvaizdą pilis įgavo po rekonstrukcijos 1877m. Į pilies kompleksą įeina ir 19 amž. neogotikinis malūnas. Norintys pasigrožėti Nemuno panorama, užlipame į pilies bokštą (33,5m). Pasivaikštome po pilies parką, kuriame yra retų medžių. Atrandame Gedimino ąžuolą. Tai vienas seniausių ąžuolų Europoje. Anot legendų po jo yra pietavęs LDK kunigaikštis Gediminas. Turistų traukos vieta, padavimų ir legendų gaubiama – Veliuona. Nemuno krante stovintis piliakalnis dar vadinamas kunigaikščio Gedimino kapu. Manoma kad čia kryžuočiai pirmą kartą panaudojo šaunamąjį ginklą ir nuo jo žuvo Gediminas. Aplankome paminklą Vytautui didžąjam ir šalia esantį mitologinį akmenį su įspausta pėda.
Travelcentre.lt informacija, E. Giedraičio nuotrauka
Dviračių takas
Nuo pat Jurbarko iki Raudonės driekiasi dviračių takas. Žemėlapį galite rasti Jurbarko tinklalapyje.
Kainos

Grupėmis rezervuokite iš anksto